top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMateusz Michalak

Targi zbrojeniowe Arms & Security w Kijowie

Targi zbrojeniowe na Ukrainie to nasza konsekwentna polityka aktywnego uczestniczenia w obrocie specjalnym poprzez udział w tego typu wydarzeniach jako wystawca i późniejszy partner dla producentów i potencjalnych odbiorców. Jeszcze w marcu tego roku wystawialiśmy na targach w Abu Dhabi, gdzie pojawiły się bardzo konkretne i intratne zapytania o sprzęt i wyposażenie dla wojska i policji, a tu w Kijowie chcieliśmy dotrzeć do kolejnej grupy potencjalnych klientów. Wizyta na targach w Kijowie naszych partnerów z Emiratów Arabskich jest tego wymownym przykładem. Tym samym zachęcamy wszystkie polskie firmy do nawiązania z nami współpracy, gdzie głównym obszarem naszego działania są kraje Zatoki Arabskiej i Afryki.

W czasie targów zaplanowaliśmy szereg spotkań zarówno z lokalnymi biznesmenami jak i ludźmi polityki.

Oczywiście pojawia się tu także wątek luksusowych nieruchomości w Polsce. Zresztą on zawsze towarzyszy naszym poważnym rozmowom i negocjacjom.


Targi zbrojeniowe Arms & Security w Kijowie były świetną okazją do poszerzenia grona i zwiększenia liczby partnerów. Organizatorzy spodziewali się 27 tys. gości z całego świata. Sama wystawa dała nam doskonałą możliwość przeglądu nowoczesnych systemów uzbrojenia i pojazdów wojskowych, zaawansowanego sprzętu specjalnego przeznaczenia oraz wyników prac badawczo-rozwojowych ukraińskich i zagranicznych producentów. Jesteśmy przy tym pod dużym wrażeniem sprawności i życzliwości organizatorów.

W Kijowie było tylko 6 polskich firm. Niemniej sami widzimy duży potencjał i możliwości, a złożona przez nas na koniec dnia oferta na kilkanaście milionów złotych jest tego dowodem. Co nas bardzo cieszy jest to oferta na polski sprzęt i wysokiej klasy technologię.


Widać, że wydarzenie rozpisane na 4 pełne pracy dni jest elementem spinającym nasze wcześniejsze działania w innych częściach świata. Łączymy kropki wyznaczane przez miejsca naszej aktywności i pojawia się topografia realnych przestrzeni do realizacji projektów i transakcji.


40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page